Nieuws • Ondernemersvereniging

 

Vernieuwde Schulenburch zoekt bestuursleden

 Buiten is de gevelbeplating gespoten en zijn de kozijnen geschilderd. Binnen ligt een splinternieuwe licht grijs-blauwe en multifunctionele sportvloer met donkere rand en nieuwe belijning. Er kan weer volop op gesport worden, echter niet met schoenen met zwarte zolen. In het najaar wordt nog de ventilatie en plafondplaten van de kleedkamers aan de
dorpshuiskant vervangen.
Dan nog even het volgende. Ons bestuur telt 5 leden, waarvan er 4 inmiddels 65+ zijn. De meesten van hen zijn al vanaf de
bouw van de sporthal in 1984 betrokken bij De Schulenburch. Om de continuïteit te waarborgen is er dringende behoefte aan verjonging. Even contact met voorzitter Ad Smit of secretaris Jan Zwaneveld en we vertellen graag wat we als bestuur doen om het complex draaiende te houden. Het is een prachtige voorziening voor ons dorp, maar die moet wel worden bestuurd en beheerd.

 
Vernieuwde Schulenburch zoekt bestuursleden